Набока Борис Стефанович, директор школи (1982-2017), доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, Doctor of Philosophy (Ph.D.), вчитель-методист, відмінник освіти України. Коло наукових інтересів: Ключові домінанти управлінської культури керівника закладу загальної середньої освіти. Демократичні виміри розвитку учнівського самоврядування в контексті соціально-педагогічних проблем. Участь в освітніх проектах: Міжнародний проект «Рівний доступ до якісної освіти» (МОН України, НАПН України, Світовий банк).

Наука, досвід, майстерність

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Шановний Борисе Стефановичу! Дякуємо Вам за чудову зустріч і ваше наставництво, за цікаве і змістовне спілкування. Це велика рідкість, коли до нас приходить викладач ділитися не лише теоретичними знаннями, але й своїм практичним досвідом. Ці знання для нас є неоціненними, особливо коли довкола панує гарний настрій та позитивна атмосфера. Бажаємо вам творчого натхнення, здоров’я та подальших здобутків у професійній сфері.

Анастасія Полтавчук, староста 66 групи,
магістрант факультету педагогіки та психології
за спеціальністю «Управління навчальним закладом. Менеджмент»

Успішний іспит головного екзамену магістрантів-2015 «Управління навчальною та виховною діяльністю» складено на «відмінно»!

Детальніше...Детальніше...Амбітні, креативні фахівці в галузі освітнього менеджменту налаштовані в майбутньому стати успішними управлінцями освітньої галузі, зробити освіту в Україні якісною та доступною.

Хай Вам щастить в реалізації Ваших задумів!

Борис Набока, викладач курсу

Контакти

П.І.П.
Набока Борис Стефанович
Телефон

(050) 563-65-67
E-mail
bsnaboka@ukr.net
Адреса сайту школи
http://my-school.kr.ua