Набока Борис Стефанович, директор школи (1982-2017), доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, Doctor of Philosophy (Ph.D.), вчитель-методист, відмінник освіти України. Коло наукових інтересів: Ключові домінанти управлінської культури керівника закладу загальної середньої освіти. Демократичні виміри розвитку учнівського самоврядування в контексті соціально-педагогічних проблем. Участь в освітніх проектах: Міжнародний проект «Рівний доступ до якісної освіти» (МОН України, НАПН України, Світовий банк).

Дякую вам за незабутню зустріч, яку ви влаштували для всіх нас. Шаную за те, що ви зберегли протягом 40 років пам’ять і повагу до себе, ваших вчителів, рідної школи та міста. Ми одностайно вирішили обов’язково зустрітися на 50-річчя нашого випуску. Отож, до зустрічі у 2022 році в стінах нашої школи. Хай вам, вашим рідним і близьким щастить.

Ваш учитель, класний керівник Б.С. Набока

Зустріч з випускниками 1972 року Зустріч з випускниками 1972 року Зустріч з випускниками 1972 року Зустріч з випускниками 1972 року

Контакти

П.І.П.
Набока Борис Стефанович
Телефон

(050) 563-65-67
E-mail
bsnaboka@ukr.net
Адреса сайту школи
http://my-school.kr.ua