Дякую вам за незабутню зустріч, яку ви влаштували для всіх нас. Шаную за те, що ви зберегли протягом 40 років пам’ять і повагу до себе, ваших вчителів, рідної школи та міста. Ми одностайно вирішили обов’язково зустрітися на 50-річчя нашого випуску. Отож, до зустрічі у 2022 році в стінах нашої школи. Хай вам, вашим рідним і близьким щастить.

Ваш учитель, класний керівник Б.С. Набока

Зустріч з випускниками 1972 року Зустріч з випускниками 1972 року Зустріч з випускниками 1972 року Зустріч з випускниками 1972 року