Набока Борис Стефанович, директор школи (1982-2017), доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, Doctor of Philosophy (Ph.D.), вчитель-методист, відмінник освіти України. Коло наукових інтересів: Ключові домінанти управлінської культури керівника закладу загальної середньої освіти. Демократичні виміри розвитку учнівського самоврядування в контексті соціально-педагогічних проблем. Участь в освітніх проектах: Міжнародний проект «Рівний доступ до якісної освіти» (МОН України, НАПН України, Світовий банк).

Зустріч з учнем

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...31.01.2013 через 33 роки відбулася зворушлива зустріч вчителя з випускником 1980 року, золотим медалістом, переможцем багатьох математичних олімпіад Володимиром Бессоновим. На згадку Володимир залишив у візитаційній книзі свої побажання і подяку.

Любі мої учні!

Дякую вам за незабутню зустріч, яку ви влаштували для всіх нас. Шаную за те, що ви зберегли протягом 40 років пам’ять і повагу до себе, ваших вчителів, рідної школи та міста. Ми одностайно вирішили обов’язково зустрітися на 50-річчя нашого випуску. Отож, до зустрічі у 2022 році в стінах нашої школи. Хай вам, вашим рідним і близьким щастить.

Ваш учитель, класний керівник Б.С. Набока

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Дорогі мої учні - випускники Кіровоградської школи №6 1972 року!

Детальніше...Детальніше...У 2012 році минає 40 років від Вашого випуску, який для мене був першим. Сподіваюсь, що ми зможемо зустрітися з Вами, пригадати багато цікавих подій нашого шкільного життя, поділитися своїми успіхами.

Чекаю на Вас 2 червня 2012 року о 12 годині у вестибюлі школи №6.

З повагою, ваш класний керівник Б.С. Набока

Зустріч через 30 років

Детальніше...Детальніше...24.09.2010 через 30 років від дня закінчення школи відбулася зустріч з талановитою випускницею 1980 року Тетяною Близнюк (Тимофеєвою), яка зараз проживає в Торонто і є успішною бізнес-леді. На згадку про зустріч Тетяна подарувала школі фотоальбом про Канаду та життя і діяльність української діаспори.

Контакти

П.І.П.
Набока Борис Стефанович
Телефон

(050) 563-65-67
E-mail
bsnaboka@ukr.net
Адреса сайту школи
http://my-school.kr.ua