17 червня директор прозвітував перед громадськістю про підсумки діяльності школи за навчальний рік.

«Наша школа йде попереду в багатьох питаннях, – зазначив Борис Набока. – Так, скажімо, з-поміж середніх навчальних закладів міста наша школа – за рейтингом ЗНО з української мови та літератури – перша в Кіровограді». Та й загалом здобутків у цьому навчальному році хоч відбавляй.

Ми випустили 16 номерів газети «Alma mater» (загальний обсяг – 156 сторінок), яка стала лауреатом в ХІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа «International Competition For School Media – 2016», а в обласному конкурсі «Шкільна журналістика» – посіла І місце у номінації «Наша газета». Ми потужно відзначили 20-річчя шкільної газети «Alma mater».

У ювілейному році ініційовано та проведено свято «День знань», на якому школі вручено срібну медаль лауреата ІІ премії «Вдячність. Визнання. Надія» та Диплом лауреата ІІ Всеукраїнської премії «Працівникам освіти України». Весну розпочали великим святом україно-болгарської дружби за участю представників діаспор, що проживають у області, відкриттям оновленого кабінету української філології.

Третій рік поспіль команда школи «Єлисаветградські амазонки» перемагає у міському конкурсі патріотичної пісні та строю «Майбутній захисник України». Діти загалом демонстрували високі результати в спортивному житті школи, міста, області, України – ми нагороджені багатьма кубками, медалями та грамотами за результатами участі в обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

Школа протягом багатьох років співпрацює з громадськими організаціями: «Нова хвиля» (Я. Мудрій); «Серця матерів Кіровоградщини» (О. Марцифей, І. Шаповалова, С. Прижибовська); Ветеранська організація військ спеціального призначення м. Кіровограда (В. Гусєв); Національна спілка письменників України (А. Царук, А. Корінь); обласне літоб’єднання «Степ» (К. Поліщук, А. Луценко); Міжнародний центр батьківства (О. Марченко); обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (В. Сердюк); міська організація «Спорт для всіх» (М. Аношкін);  міська організація ветеранів України (генерал-майор В. Зуєв); Кіровоградська організація товариства Червоного хреста (В. Юрченко); ГО «Громадянська варта» (В.Касьянова); Благодійний фонд «Добротвір» (А. Малик); ГО «Спільна дія» (І. Малик); ГО «Пробудження – Україна» (С. Костенко); болгарська організація «Нашите хора» (С. Осадчий); обласна спілка працівників туризму та краєзнавства (В. Попов); українська геральдична колегія (А. Авдєєв); ГО «Перспектива міста» (А. Кравцов). Ми систематично займаємося волонтерською, благодійною діяльністю щодо допомоги бійцям-учасникам АТО, ветеранам-визволителям Кіровограда, дітям-сиротам та ін.

До підсумкового звіту директора долучилися батьки, учні, вчителі, лідери громадських організацій. Директор Станції юних техніків Сергій Чуприна під час заходу підкреслив: «Ваша школа – надійний партнер нашого закладу. У нас попереду велике майбутнє!» та нагородив нас подякою «за плідну, багаторічну співпрацю, тісне співробітництво та вагомий внесок у розвиток дитячої творчості».

Голова обласної болгарської організації «Нашите хора» Сергій Осадчий зазначив: «Упродовж цього навчального року ми проводили спільні заходи, розпочали справжні партнерські стосунки». Від імені всього болгарського народу він подякував за дружні стосунки з 22 школою, нагородив педагогічний і учнівський колективи нашої школи грамотою, яка підписана особисто головою правління Болгарського національного координаційно-консультативного центру організації ідеальної цілі і громадянських ініціатив. Також С. Осадчий подарував нам книгу болгарсько-українських творів, в якій вміщено світлини з заходів, які проводилися в нашій школі, та запросив усіх до Болгарії.

«Упродовж останніх двох років ми провели разом із учнями Вашої школи багато різноманітних зустрічей, занять, спортивно-патріотичних заходів, – підсумував лідер молодіжної громадської організації «Нова хвиля» Ярослав Мудрій. – На 2016-2017-ий навчальний рік наша організація готує грандіозні плани по роботі з Вашими дітьми».

Краєзнавець, журналіст і геральдист Анатолій Авдєєв подякував нашій школі: «Ваша школа стала своєрідним стартом для моєї подальшої роботи! Відтак я готовий ділитися з вами своїм досвідом, напрацюваннями в краєзнавчій, геральдичній справі».

Директор нашої школи Борис Набока особисто брав участь у науково-методичних заходах міського, обласного та всеукраїнських рівнів із запровадження інноваційних педагогічних технологій. Науково-методичні здобутки школи висвітлені на сторінках багатьох педагогічних часописів. Діяльність школи багаторазово висвітлювалась у міській та обласній пресі, на обласному телебаченні.

Згідно з результатами таємного голосування, діяльність директора була високо оцінена депутатами учнівського парламенту: 4,7 балів (за 5-бальною шкалою). Високо ознаменували роботу очільника школи і обслуговуючий персонал закладу: 4,4 балів (за цією ж шкалою). Всі присутні на сьогоднішньому звіті також поставили свою оцінку Б. Набоці – і вона теж виявилася недалекою від максимальної.

Остаточний розподіл голосів відбувся наступним чином:

Оцінка Депутати

Обслуговуючий персонал

Учасники звіту

Разом
Відмінно  30 10 32 72
Добре  11 5 17 33
Задовільно  0 3 1 4
Незадовільно  0 0 2 2

Робота директора є відкритою для громадськості. Важливі рішення приймаються помірковано та колегіально. Діяльність директора школи, педагогічного та учнівського колективів щоденно висвітлюється на сторінках шкільного web-сайту http://www.my-school.kr.ua та особистого блогу директора.

Погляд у минуле заради майбутнього. Звіт директора Погляд у минуле заради майбутнього. Звіт директора Погляд у минуле заради майбутнього. Звіт директора Погляд у минуле заради майбутнього. Звіт директора