Директор школи звітує

19 червня учні, батьки, вчителі та широка громадськість згуртувалися задля підведення підсумків роботи директора.

Спершу всі мали можливість переглянути слайд-шоу, на яких зафіксовано головні моменти цьогорічного шкільного життя: участь у міських та обласних заходах, здобутки в мовознавчій грі «Соняшник», природознавчій грі «Геліантус», перемоги газети «Alma mater», досягнення сайту. Про ключові події окремо сказано у звіті директора. Особливу увагу адміністрація школи надала фінансовій звітності.

Директор Борис Набока подякував усім активістам, громадським організаціям, які впродовж року працювали разом зі школою на благо нашого суспільства: ГО «Нова хвиля», ГО «Серця матерів Кіровоградщини», ГО «Спільна дія», «Спорт для всіх», Міська організація ветеранів України, Міжнародний центр батьківства, благодійний фонд «Добротвір» та інші.

За вже традиційною демократичною процедурою учні, батьки, учителі та представники громадських організацій оцінили річну діяльність директора школи. У результаті таємного голосування, маємо наступні результати: «відмінно» – «71», «добре» – «51», «задовільно» – «12», «незадовільно» – «0».

Директор подякував за чесне волевиявлення та підкреслив, що й надалі працюватиме на благо школи, вдосконалюючи її духовну та матеріально-технічну бази. «Я хочу зробити школу красивою, якісною, перспективною!» – наголосив директор Борис Набока.

А депутати учнівського парламенту, актуалізувавши в пам’яті всю діяльність школи, назвали цей навчальний рік «незабутнім» і «переможним». Голова учнівського парламенту Наталія Куцевол додала: «Цього навчального року було настільки багато різноманітних заходів, що весь рік можна сприймати святковим».

Директор школи звітує Директор школи звітує Директор школи звітує Директор школи звітує