Підсумки розгляду методичних розробок учителя Рік Назва Затверджено методичною радою (№ протоколу)
Місцевий рівень Обласний рівень Всеукраїнський рівень
Авторські програми 2013 Управління навчальною та виховною діяльністю   Схвалено кафедрою педагогіки КДПУ. Протокол від 19.04.2012 №9
Власні методичні розробки 2014 Портфоліо директора школи: самоосвітній контент. Інформаційно-методичний посібник. Серія: «Азбука управлінської діяльності». Випуск 25. – 204с.   Схвалено методичною радою ЦМСПС управління освіти. Протокол від 07.06.2013 №5