Поширення передового педагогічного досвіду Назва (тема) Місцевий рівень Обласний рівень Всеукраїнський рівень
Трансляція власного досвіду педагогічного працівника, який атестується, в тому числі через: Вдосконалення системи самоосвітньої науково-методичної роботи вчителів в контексті підвищення їх професійної компетентності та розвитку здібностей особистості учня

+

• педагогічні майстерні, експериментальні дослідницькі майданчики, авторські курси
Авторський методичний семінар-практикум:«Технологія вдосконалення системи самоосвітньої науково-методичної роботи вчителя»

+

• творчі групи, семінари, круглі столи
Методичний семінар: «Формування навичок самоосвіти у старшокласників»

Експертно-дослідницька громадська діяльність