Ловейкіна Яна

Подяка від магістрівДоброго дня, Борисе Стефановичу. Хотілось би ще раз вам подякувати від імені всієї 66 групи за гарний настрій під час екзамену, гарні знання та оцінки. Ми встигли сфотографувати вас під час екзамену на згадку про нас.

Середа, 17 червня 2015
Аліна Васюк, Альона Петренко, магістри КДПУ ім. В. Винниченка

Праця вчителя ні з чим незрівнянна. Учитель – перший і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу до знань, повагу до науки, культури, освіти.

Дякуємо за гостинність за теплу зустріч, приємну атмосферу, доречні поради, які є слушні для нашої подальшої професійної діяльності як вчителів, так і майбутніх управлінців навчальними закладами.

Привітно нас зустрів директор школи Борис Стефанович та педагогічний колектив.

У нас залишилися дуже приємне враження від вашої школи.

Бажаємо подальшого розвитку та досягнення нових вершин педагогічному колективу.

Вівторок, 27 травня 2014
Вікторія Старощук, магістр КДПУ ім. В. Винниченка

Шановний Борисе Стефановичу!

Висловлюю глибоку вдячність Вам та колективу школи, особливо Валерію Олександровичу, за успішне проходження асистентської практики в вашій школі! Особливо хочеться подякувати за ваші високий професіоналізм і компетентність, доброзичливість та справедливість! Саме ваші багаторічний досвід і невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі послужили подальшому моєму духовному та інтелектуальному розвитку. Завдяки Вам і вашій школі я стала на першу сходинку своєї майбутньої педагогічної праці! Завжди приємно переступити поріг вашої школи, тому що я знаю – тут завжди зустрінуть теплою, привітною посмішкою! Бажаю Вам міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій праці! Бажаю Вашій школі – довгих років процвітання , успіхів у роботі та сил на все нові і нові звершення!

П'ятниця, 21 березня 2014
Наталя Корнілова, магістр КДПУ ім. В. Винниченка

Шановний Борисе Стефановичу та вчителі школи!

Від щирого серця хочу висловити Вам подяку за допомогу та доброту під час проходження практики на базі вашої школи. Завдяки Вам асистентська практика стала великим досвідом у моїй майбутній спеціальності, шкільне життя відкрилося для мене з погляду діяльності директора школи та вчителя. Мені сподобалося брати участь у науково-методичному житті колективу, опрацьовувати ази освітнього менеджменту, коучингу та фасилітації.

Четвер, 20 березня 2014

Доброго дня Борис Стефанович. Просимо Вашої методичної допомоги. Ми початківці, але дуже хочемо навчитися, роботу вашої школи та цікавий і оригінальний підхід до планування беремо за основу. Не відмовте, будь ласка, допоможіть зі складанням річного, планів виховної та методичної роботи.

Вівторок, 25 червня 2013