Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка:

1. Дисертаційна робота Смирнової Ірини Михайлівни «Формування інформаційної культури майбутніх учителів початкових класів», 2004.
  2. Дисертаційна робота Добридень Алли Володимирівни «Формування навичок самоосвіти у старшокласників», 2010.
  3. Дисертаційна робота Шупти Ірини Миколаївни «Підготовка майбутніх менеджерів сфери агропромислового комплексу до попередження конфліктів в управлінській діяльності», 2011.
  4. Дисертаційна робота Петюренко Анни Петрівни «Формування готовності студентів медичних коледжів до використання інформаційних технологій у професійній діяльності», 2014.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського:

1. Дисертаційна робота Шикової Юлії Олександрівни «Організація учнівського самоврядування в середніх загальноосвітніх навчальних закладах», 2011.