Набока Борис стефанович

Набока Борис Стефанович, директор школи, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, Doctor of Philosophy (Ph.D.), вчитель-методист, відмінник освіти України.

Коло наукових інтересів: Ключові домінанти управлінської культури закладу загальної середньої освіти. Демократичні виміри розвитку учнівського самоврядування в контексті соціально-педагогічних проблем.

Участь в освітніх проектах: Міжнародний проект «Рівний доступ до якісної освіти» (МОН України, НАПН України, Світовий банк). Провідний викладач з підготовки керівників шкіл у галузі управлінської діяльності (Міжнародний сертифікат Директорату проекту), Всеукраїнський проект «Найкраща шкільна газета України». (Національний конкурс шкільних газет Національної спілки журналістів України та НАПН України).

Участь у форумах: І, ІІ Міжнародний форум «Лідери української школи: директор навчального закладу у багатовекторному сучасному просторі» (2008, 2009). Всеукраїнські виставки-презентації «Інноватика в освіті України» (МОН України, 2006-2009, 2011-2013, 2016). Всеукраїнські форуми молодіжної преси та IХ– ХV Національні конкурси шкільних газет, Міжнародний конкурс шкільних медіа (Національна спілка журналістів України, НАПН України, 2006-2013). Ювілейна загальнонаціональна акція «Флагмани освіти і науки України» (За підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради України. Організатори МОН України, Український видавничий центр «Галактика». Київ, 2013). Всеукраїнська науково-практична конференція «Навчально-дослідницька діяльність дітей: особливості організації, психолого-дидактичний супровід, досвід роботи, перспективи» (Кіровоград, 2013). Всеукраїнський конкурс «Директор ХХІ століття - 2013» (Київ, 2013). VІ Міжнародні та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості», присвячені 95-ій річниці від дня народження педагога (Кіровоград, Павлиш, 2013). Міжнародна науково-практична конференція «Напрямки розвитку виховання в контексті реалізації ініціативи «Наша нова школа» (Москва, 2013). Обласний ярмарок педагогічних ідей «Освітянські обрії Кіровоградщини-2013» (Кіровоград, 2013), VІ Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави» (Крим, Інститут обдарованої дитини НАПН України, 2013), науково-практична інтернет-конференція «Науково-методичний супровід допрофільного і профільного навчання в умовах міста» (ЦМСПС управління освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоград, 9-10 січня 2014), Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід розвитку обдарованості особистості учня» (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, 25-26 лютого 2014), Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів і агенцій «World Edu». (Київ, 2016).

Друковані праці: Опубліковано у фахових часописах більше 100 наукових та інформаційно-методичних статтей з питань запровадження ідей сухомлиністики, освітнього менеджменту та розвитку професійних компетентностей керівника навчального закладу (науково-методичні видання: «Шлях освіти», «Директор школи», «Комп’ютер в школі та сім’ї», «Інформатика в школі», «Позакласний час», «Історія в школі», «Педагогічний вісник», «Методичний вісник», «Наукові записки», «Педагогічна думка», «Освітянське слово»). Автор-координатор інформаційно-методичного посібника «Азбука управлінської діяльності» (Серія, № 1-25, 1998-2014).

Набока Борис стефанович Набока Борис стефанович Набока Борис стефанович Набока Борис стефанович

Файли для скачування
Скачати цей файл (am.zip)am.zip[Всеукраїнський проект «Найкраща шкільна газета України (буклет)]
Скачати цей файл (sg.zip)sg.zip[Дем. виміри розвитку учн. самоврядування в контексті соц.-пед. проблем (буклет)]