Набока Борис Стефанович, директор школи (1982-2017), доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, Doctor of Philosophy (Ph.D.), вчитель-методист, відмінник освіти України. Коло наукових інтересів: Ключові домінанти управлінської культури керівника загальноосвітнього навчального закладу. Демократичні виміри розвитку учнівського самоврядування в контексті соціально-педагогічних проблем. Участь в освітніх проектах: Міжнародний проект «Рівний доступ до якісної освіти» (МОН України, НАПН України, Міжнародний банк розвитку та реконструкцій).

Набока Борис стефанович

Набока Борис Стефанович, директор школи, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, Doctor of Philosophy (Ph.D.), вчитель-методист, відмінник освіти України.

Участь в освітніх проектах: Міжнародний проект «Рівний доступ до якісної освіти» (МОН України, НАПН України, Міжнародний банк розвитку та реконструкцій). Провідний викладач з підготовки керівників шкіл у галузі управлінської діяльності (Міжнародний сертифікат Директорату проекту), Всеукраїнський проект «Найкраща шкільна газета України». (Національний конкурс шкільних газет Національної спілки журналістів України та НАПН України).

Набока Борис стефановичНабока Борис СтефановичНабока Борис СтефановичНабока Борис Стефанович Набока Борис Стефанович

Участь у форумах: І, ІІ Міжнародний форум «Лідери української школи: директор навчального закладу у багатовекторному сучасному просторі» (2008, 2009). Всеукраїнські виставки-презентації «Інноватика в освіті України» (МОН України, 2006-2009, 2011-2013, 2016). Всеукраїнські форуми молодіжної преси та IХ– ХV Національні конкурси шкільних газет, Міжнародний конкурс шкільних медіа (Національна спілка журналістів України, НАПН України, 2006-2013). Ювілейна загальнонаціональна акція «Флагмани освіти і науки України» (За підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради України. Організатори МОН України, Український видавничий центр «Галактика». Київ, 2013). Всеукраїнська науково-практична конференція «Навчально-дослідницька діяльність дітей: особливості організації, психолого-дидактичний супровід, досвід роботи, перспективи» (Кіровоград, 2013). Всеукраїнський конкурс «Директор ХХІ століття - 2013» (Київ, 2013). VІ Міжнародні та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості», присвячені 95-ій річниці від дня народження педагога (Кіровоград, Павлиш, 2013). Міжнародна науково-практична конференція «Напрямки розвитку виховання в контексті реалізації ініціативи «Наша нова школа» (Москва, 2013). Обласний ярмарок педагогічних ідей «Освітянські обрії Кіровоградщини-2013» (Кіровоград, 2013), VІ Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави» (Крим, Інститут обдарованої дитини НАПН України, 2013), науково-практична інтернет-конференція «Науково-методичний супровід допрофільного і профільного навчання в умовах міста» (ЦМСПС управління освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоград, 9-10 січня 2014), Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід розвитку обдарованості особистості учня» (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, 25-26 лютого 2014), Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів і агенцій «World Edu». (Київ, 2016).

Друковані праці: Опубліковано у фахових часописах більше 100 наукових та інформаційно-методичних статтей з питань запровадження ідей сухомлиністики, освітнього менеджменту та розвитку професійних компетентностей керівника навчального закладу (науково-методичні видання: «Шлях освіти», «Директор школи», «Комп’ютер в школі та сім’ї», «Інформатика в школі», «Позакласний час», «Історія в школі», «Педагогічний вісник», «Методичний вісник», «Наукові записки», «Педагогічна думка», «Освітянське слово»). Автор-координатор інформаційно-методичного посібника «Азбука управлінської діяльності» (Серія, № 1-25, 1998-2014).

Файли для скачування
Скачати цей файл (am.zip)am.zip[Всеукраїнський проект «Найкраща шкільна газета України (буклет)]
Скачати цей файл (sg.zip)sg.zip[Дем. виміри розвитку учн. самоврядування в контексті соц.-пед. проблем (буклет)]

Телефони

(0522) 27-45-30

Як Ви дізналися про блог директора?

від колеги - 14.5%
з сайту школи - 53.6%
з сайту управління освіти - 2.7%
від методиста ЦМСПС - 0.9%
зі шкільної газети - 5.5%
з пошукової системи - 9.1%
інше - 13.6%
Голосування по цьому опитуванню закінчилося

Якою має бути доля міських (районних) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?

Вони мають бути ліквідовані взагалі - 13.4%
Вони мають залишитися з тими функціями, що є сьогодні - 12.4%
Вони мають залишитися як органи нагляду та контролю - 21.6%
Вони мають залишитися, але виконувати лише сервісні функції - 52.6%

Як часто Ви відвідуєте шкільний сайт?

Кожного дня - 47.5%
Декілька разів на тиждень - 24.2%